Оплата

Онлайн-оплата (без додаткової комісії) 

Онлайн оплата картками: будь-якого банку України, без додаткових комісій, Google Pay, Apple Pay, ручне введення реквізитів картки, через застосунок Monobank.

 

     Оплата при отримані товару

      Післяплата. Ви оплачуєте при отриманні замовлення у відділенні пошти (Нова  пошта, Укрпошта), вартість цієї послуги сплачується окремо від вартості доставлення (комісія за переказ коштів 2% + 20 грн.).

Зверніть увагу! Варіант "Оплата при отриманні товару" - (післяплата) можливий тільки при замовленні від 300 грн. Замовлення на суму менше ніж 300 грн. приймаються тільки за умови повної попередньої оплати. 

 

      Переказ на карту Монобанку

      Після оформлення замовлення ми надішлемо вам номер карти, і ви зможете оплатити замовлення через застосунок Monobank, термінал, касу банку або іншим зручним для вас способом. При переказі коштів на карту Monobank, комісія стягується по тарифах тих банків, з картки якої здійснюється переказ.

 

Переказ на карту ПриватБанку

Після оформлення замовлення ми надішлемо вам номер карти, і ви зможете оплатити замовлення через застосунок Monobank, термінал, касу банку або іншим зручним для вас способом. При переказі коштів на карту ПриватБанку, комісія стягується по тарифах тих банків, з картки якої здійснюється переказ.

 

    Оплата за реквізитами на банківський рахунок  (IBAN)

     Оплата за прямими банківськими реквізитами на рахунок юридичної особи в межах України. Після оформлення замовлення ми надішлемо вам реквізити по яким ви зможете оплатити замовлення.

 

      Оплата частинами від ПриватБанку

       При оформлені замовлення оберіть варіант оплати «Оплата частинами» ПриватБанку, та оберіть кількість платежів.

 

Доставлення

     Новою поштою

     До відділення. Вартість доставлення визначається за тарифами перевізника. Не забрані посилки повертаються через сім днів.

Зверніть увагу! При замовленні від 2000 грн, доставлення до відділення Нової пошти безкоштовне. Всі інші витрати оплачує покупець, в тому числі  комісію за переказ коштів у розмірі 2% + 20 грн. при замовлені доставки з післяплатою.

 

      Укрпошта Експрес 

      До відділення. Вартість доставлення визначається за тарифами перевізника. Не забрані посилки повертаються через сім днів.

Зверніть увагу! При замовленні від 1500 грн, доставлення до відділення Укрпошти безкоштовне.